KON - glass collection

KON / KOLEKCE Z VARNÉHO SKLA SIMAX

prototypování průmyslový design

KLIENT KAVALIERGLASS

ROK 2012-2014

TÝM Martin Žampach, Matěj Chabera

DOVEDNOSTI Koncept Design, Kresba, CAD, Vizualizace, Kreativní Řízení, Supervize

V minimalistické kolekci pro servírování čaje jsme dbali na vysokou funkčnost. Jednoduché tvarosloví je podřízené jedinému pravidlu, které charakterizuje a řídí vzhled celé kolekce. Charakteristické zkosení je viditelné zejména ve vztahu tvaru konve a ucha, opakuje se však ve všech elementech servisu.

Kolekce obsahuje konvice dvou velikostí s plastovým víkem a sítkem, které je uchyceno bajonetovým uzávěrem. Díky tomu se velmi rychle a jednoduše odděluje či nasazuje. Dále jsou zastoupeny tři velikosti skleniček: espresso, sklenička na čaj a latte sklenice. Kolekci doplňují tři velikosti servírovacích misek, z nichž prostřední slouží jako kryt na ohříváček, který lze použít i pro jiné konvice z portfolia značky SIMAX.

Kolekce KON je dobrý příkladem univerzálního řešení bez kompromisů. Navrhli jsme funkční a vizuálně přitažlivé řešení, které bude dostupné všem.

Sdílet
KON - glass collection
KON - glass collection

Značka SIMAX je česká značka varného skla s dlouhou tradicí dostupná ve více než 50 zemích světa. Kolekce KON získala v roce 2013 prestižní ocenění GOOD DESIGN AWARD od Chicágského Muzea Architektury a Designu.

KON - glass collection

Other projects

AUTONOMNÍ TAXI

AUTONOMNÍ TAXI

automobilový průmysl mobilita

KLÁVESNICE K ELEKTRONOVÉMU MIKROSKOPU

KLÁVESNICE K ELEKTRONOVÉMU MIKROSKOPU

průmyslový design science věda

NISSAN MICRA OBJEKT

NISSAN MICRA OBJEKT

3D tisk prototypování

UNIKÁTNÍ AUDIO SYSTÉM DEEPTIME

UNIKÁTNÍ AUDIO SYSTÉM DEEPTIME

3D tisk prototypování průmyslový design